Referencje Naszych klientów

Prezentujemy państwu referencje Klientów oraz partnerów, którzy nam zaufali. Przedstawiona poniżej lista świadczy o zadowoleniu kontrahentów odnośnie jakości oferowanych przez nas usług.

Piec Mariusz K.

Najlepszy mebelek w całym domu to zakupione u Was nasze Tulikivi Salvo 21- radosne ciepło i obrazki płomieni do oglądania są lepsze od telewizora... Inwestor zdewastowany dwuletnim procesem budowy może się trapeutyzować przy kominku...

Pomimo początkowych obiekcji współdomowników kupiliśmy piec (kominek) Tulikivi i po prawie roku użytkowania (drugi sezon) teraz rozumiem, dlaczego inni użytkownicy, z którymi rozmawiałem przed decyzją zakupu twierdzili, że każdy kolejny ich piec to będzie znów taki... To jest inna, kosmicznie wyższa jakość i technologia kominków...

Ale po kolei:

  • Fachowe doradztwo i cierpliwość obsługi z Tech Piec - wielkie dzięki Pani Sylwio...
  • Super dokładne wykonanie i instruktaż z tej samej firmy - Pan Darek i syn (pasja, doświadczenie i rzetelność) Jestem mega wymagającym klientem, więc te słowa uznania naprawdę dużo znaczą...

Piece nie są tanie, ale uważam, że to najlepiej wydane pieniądze z całej budowy i wyposażania domu... Nie polecam szukania małych oszczędności i eksperymentowania z firmami bez doświadczenia, które uczą się na klientach - szkoda czasu i nerwów. Lepiej zaufać wieloletniemu doświadczeniu ludzi z Tech Piec.

Producent nie kłamał - piec rzeczywiście nagrzewa się i przez prawie dwie doby emanuje miłym ciepełkiem. Bardzo wysoka temp. spalania drewna (dokładam opał w rękawicy) powoduje, że palenisko nie jest okopcone a popiołu zostaje mało - dobrze wysezonowane drewno i brykiet to gwarancja bezobsługowości tego kominka.

I na zakończenie dodam, że przewody kominowe są tak czyste, że P. Kominiarz był zdziwiony i pytał czy nie palimy w kominku... Palimy i to nałogowo... w naszym kominku ze steatytu...:)

Dodam tytułem wyjaśnienia: nie posiadam akcji firmy Tulikivi, nie jestem ich dystrybutorem, a ten tekst nie jest sponsorowany. Jestem jedynie szczęśliwym użytkownikiem pieca Tulikivi czego i innym życzę, a współtwórcami mojej radości są Państwo Boczkowscy z Tech Piec z Niemczy... Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Mariusz K.
Piec Elżbieta R.

Doskonała jakość pieca oraz profesjonalna usługa doradztwa i montażu a także opieka z instruktarzem - jak i czym palić, włączając pomoc w zaopatrzeniu w dobry tani opał. Po zamontowaniu, piec "Sarmi CT" spełnił z nawiązką moje wszelkie oczekiwania. Jest teraz sercem domu i najulubieńszym miejscem rodziny.

Wszyscy chcą w nim palić bo to nieporównywalnie prostsze i mniej pracochłonne niż obsługa kominka. Dodatkowe profity w postaci miłego i taniego ciepełka o każdej porze dnia i nocy, Nie ma też uciążliwego czyszczenia szyby, ciemnych smug na ścianach, ton popiołu do wyniesienia itp.itd. Zamierzamy kupić jeszcze drugi, trochę mniejszy piec.

Elżbieta R.
Piec Beata S.

Znakomity piec i znakomity serwis Tech Piec. Uwielbiamy nasz piecyk, spisuje się znakomicie mimo usytuowania raczej sprzecznego z zasadami (ograniczenia starego, remontowanego domu), grzeje aż miło zużywając symboliczne ilości nawet mało energetycznego drewna (brzoza, olcha). Zero problemów z czyszczeniem i użytkowaniem (choć trzeba się było nauczyć jak rozpalać, żeby nie uwędzić domowników....).

Jeśli ktoś myśli o kominku, to Tulikivi jest znakomitą propozycją a Tech Piec najlepszym dostawcą, który łączy profesjonalizm na najwyższym poziomie z ogromną kulturą osobistą. Pani Sylwio, panie Darku - Nieustająco zapraszamy na kawkę i pogaduszki przy naszym piecyku :)

Beata S.
Piec Jola i Romek z Krzyszkowa k.Poznania

Od 5-ciu lat jesteśmy użytkownikami wspaniałego pieca ze steatytu nabytego w firmie Tech-Piec w Niemczy. Wybraliśmy to rozwiązanie zamiast kominka i naprawdę nie żałujemy! Przede wszystkim – na początek – spotkaliśmy się z niezwykle kompetentnymi ludźmi, którzy nie tylko fachowo potrafili przedstawić ofertę, to posiadali ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Posadowienie pieca w naszym domu odbyło się w sposób perfekcyjny. Każdy element posiadał swój numer, a prace wykonywane były bardzo sprawnie. Już po kilku godzinach mogliśmy się cieszyć rozpalonym ogniem.

Dziś, po tych kilku latach , nie wyobrażamy sobie innego rozwiązania. Piec fantastycznie się nagrzewa (jest bardzo ekonomiczny jeżeli chodzi o zużycie drewna) i co najważniejsze oddaje ciepło przez wiele godzin – przez co najmniej całą dobę cieszymy się przyjemnym ciepłem w naszych około  50-metrowych pomieszczeniach dziennych. Gdyby ktoś zapytał – polecilibyśmy to rozwiązanie z całego serca!

Jola i Romek z Krzyszkowa k.Poznania
Piec Dorota i Marcin z Poznania

Piec Tulikivi kupiliśmy w 2008 r i od tego czasu nasz zachwyt tym fińskim produktem nie maleje. Uwielbiamy jego ciepło! Kiedy wszyscy ze smutkiem myślą, że kończy lato i nadchodzi jesienna szaruga, my cieszymy się, że znowu będziemy mogli napalić w naszym piecu! Znajomi, którzy mają kominki mówią, że ciepło z naszego pieca jest nieporównywalnie lepsze i żałują, że nie zdecydowali się na piec.

Firma państwa Boczkowskich z Niemczy dostarczyła nam piec zgodnie z zamówieniem, szybko i terminowo. Budowa pieca odbyła się bezproblemowo i profesjonalnie. Szczerze polecamy tych solidnych i przemiłych ludzi.

Dorota i Marcin z Poznania

Szukaj